Niebezpieczny wypadek z udziałem trzech pojazdów w rejonie Podgórza. Jak wynika z naszych ustaleń, co najmniej jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu pojawiły się karetki oraz śmigłowiec. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Szczegóły poniżej.
Do wypadku doszło we wtorek (23 czerwca) około godz. 10 na drodze wojewódzkiej 645 w rejonie Podgórza w gminie Łomża. W zdarzeniu brały udział 3 pojazdy: osobowe Renault, bus i ciężarówka.
Jak udało nam się ustalić, kierowca renault jechał w stronę Łomży. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyprzedzał „na trzeciego”, złapał pobocze i zderzył się z samochodem dostawczym. Później uderzył w drzewo, odbił się od niego i po drodze zaczepił ciężarówkę, po czym wylądował w rowie. Kierowca renault jechał sam. Mężczyzna z obrażeniami trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Droga w miejscu wypadku od strony Łomży, przed Podgórzem, jest zablokowana.