Reklama

OSP w Konarzycach obchodzi 100-lecie. Będzie uroczysta msza

23/06/2026 12:03
CZE27

Plac za remizą OSP w Konarzycach godz: 10:00

Ochotnicza Straż Pożarna w Konarzycach ma powody do świętowania. W tym roku jednostka obchodzi 100-lecie istnienia. Z tej okazji zarząd OSP zaprasza na uroczystą mszę świętą polową w intencji druhów.

Ochotnicza Straż Pożarna w Konarzycach obchodzi 100-lecie istnienia. Z tej okazji zarząd OSP zaprasza wszystkich mieszkańców Konarzyc do udziału w uroczystej mszy świętej polowej, sprawowanej w intencji druhów OSP Konarzyce. Msza odbędzie się w sobotę (27 czerwca) o godz. 10 za remizą strażacką.

- Niech wspólna modlitwa będzie wyrazem wdzięczności za sto lat ofiarnej służby, poświęcenia i troski o bezpieczeństwo mieszkańców naszej miejscowości oraz okazją do uczczenia pokoleń Druhów, którzy swoją postawą budowali historię i tradycję naszej jednostki – poinformował zarząd OSP w Konarzycach.

Reklama

O tym, jak bardzo potrzebna jest służba strażaków ochotników z Konarzyc, niech świadczą liczne interwencje, nie tylko te dotyczące pożarów, ale też wypadków drogowych, niebezpiecznych zjawisk pogodowych i innych zdarzeń.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 12:03
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości