Reklama

Upał w Łomży daje się we znaki. Kobieta trafiła na SOR [FOTO]

25/06/2026 14:04

Niebezpieczne zdarzenie w Łomży, którego przyczyną najprawdopodobniej był upał. Do szpitala trafiła kobieta, kierująca samochodem osobowym przy ul. M. Skłodowskiej-Curie, która uderzyła nim w drzewo. Według wstępnych, niepotwierdzonych informacji, przyczyną mogło być rozkojarzenie.

W czwartek (25 czerwca) przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w Łomży doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, którym podróżowała kobieta. Kierująca uderzyła autem w drzewo, jak przekazał nam Komenda Miejska PSP w Łomży. Poszkodowana po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego została przetransportowana do Szpitalny Oddział Ratunkowy. W akcji brała udział też Jednostka Ratunkowo-Gaśnicza z Łomży, a także policja.

Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej wysoka temperatura i rozkojarzenie lub zasłabnięcie kierującej. Upał pojawił się w Łomży już w czwartek (25 czerwca) i pozostanie z nami przez kilka najbliższych dni. W weekend temperatura ma dochodzić nawet do 35 stopni Celsjusza. Już teraz w Łomży obowiązuje ostrzeżenia IMGW pierwszego stopnia przed upałem.

Reklama

- Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w czwartek 25.06 od 28°C do 30°C, w piątek 26.06 od 30°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 14°C do 17°C – czytamy w komunikacie IMGW.

Służby apelują o ostrożną jazdę i dbałość o własne zdrowie w tak trudnych warunkach pogodowych.

Źródło: KM PSP w Łomży Aktualizacja: 25/06/2026 14:12
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości