Reklama

Boczne boisko ma wreszcie szatnię- FOTO

06/02/2013 16:19

Ogrzewana szatnia z łazienkami i prysznicami, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, stanęła przy bocznym boisku przy ul. Zjazd. Budowa kosztowała ponad 477 tys. złotych.

Budowa szatni przeciągnęła się o kilka miesięcy- pierwotne założenia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mówiły o oddaniu jej do użytku już w listopadzie ubiegłego roku. Dokończenie inwestycji opóźniło się i w tej chwili, jak informuje Maciej Jankowski z MOSiR-u, dobiegło końca.

Budynek został zaprojektowany na jednoczesny pobyt dwóch zespołów. Może w nim przebywać trzydzieści osób.

- Do dyspozycji zawodników są ogrzewane szatnie, umywalnie i sanitariaty. Dodatkowo znajduje się tam sanitariat dla osób niepełnosprawnych oraz dwa pokoje trenerów i pokój gospodarczy- wymienia Jankowski.

Reklama

Budowa kompleksu pochłonęła 477.921,04 złotych.

Szatnia ma służyć zespołom, które trenują na pokrytym trawą syntetyczną bocznym boisku o powierzchni ponad siedmiu tysięcy metrów kwadratowych.

- Boisko oświetlone jest przez sześć 18-metrowych masztów. Wzdłuż trzech boków rozmieszczone są piłko-chwyty. Boisko posiada również ławki dla zawodników oraz sędziów, a także parking na 33 samochody osobowe, w tym dwa dla niepełnosprawnych- dodaje Maciej Jankowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości