Bogumiła Olbryś - w towarzystwie prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, wiceprezydenta Andrzeja Garlickiego i czwórki młodych osób z balonami – przedstawiła dziś najważniejsze punkty swojego programu. Konferencja odbyła się na Starym Rynku w Łomży.
Bogumiła Olbryś to dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, była radna i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Łomży, prywatnie żona wicemarszałka województwa podlaskiego Marka Olbrysia. Zajmuje 4. miejsce na wyborczej liście PiS w naszym okręgu wyborczym. Dziś (13.09) kandydatka zorganizowała konferencję prasową dla mediów, podczas której przedstawiła – spisane na kolorowych kartkach – najważniejsze założenia jej programu. Znalazły się tam hasła:
Bogumiła Olbryś może liczyć na poparcie władz Łomży. W dzisiejszej konferencji towarzyszyli jej prezydent Mariusz Chrzanowski i wiceprezydent Andrzej Garlicki, którzy zachęcali na oddanie głosu na kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości.
- Liczę na to i wierzę, że po wyborach 15 października nasze miasto będzie miało swojego przedstawiciela z Łomży – panią Bogumiłę Olbryś w parlamencie, w Sejmie. Jest to niezwykle ważne i kluczowe dla rozwoju naszego miasta. Wszystkich państwa zachęcam do wyborów i do wspierania naszej kandydatki – mówił Mariusz Chrzanowski.
- Jest to wyjątkowa okazja i zaszczyt rekomendować i zachęcać Państwa do głosowania na panią Bogumiłę Olbryś – na Bogusię (…) Ja Bogusię znam w dwóch wymiarach i dla mnie to jest dobry gospodarz i wspaniały pedagog – mówił z kolei zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki. - Chciałbym zaapelować do tych wszystkich, którzy niekoniecznie utożsamiają się z tym szyldem, chciałbym zaapelować do wszystkich mieszkańców regionu łomżyńskiego i nie tylko, do tego, aby zagłosować na gospodarza i na świetnego pedagoga – Garlicki.
Szczegóły w materiale VIDEO