Reklama

Bogumiła Olbryś zaprezentowała najważniejsze punkty programu. „Prawo i Sprawiedliwość zrobiło bardzo dużo” [VIDEO]

13/09/2023 17:33

Bogumiła Olbryś - w towarzystwie prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, wiceprezydenta Andrzeja Garlickiego i czwórki młodych osób z balonami – przedstawiła dziś najważniejsze punkty swojego programu. Konferencja odbyła się na Starym Rynku w Łomży.

Bogumiła Olbryś to dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, była radna i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Łomży, prywatnie żona wicemarszałka województwa podlaskiego Marka Olbrysia. Zajmuje 4. miejsce na wyborczej liście PiS w naszym okręgu wyborczym. Dziś (13.09) kandydatka zorganizowała konferencję prasową dla mediów, podczas której przedstawiła – spisane na kolorowych kartkach – najważniejsze założenia jej programu. Znalazły się tam hasła:

  • 1. Rodzina – od niej wszystko się zaczyna
  • 2. Edukacja – w niej jest rozwój i dobrostan człowieka i państwa
  • 3. Infrastruktura – kolejowa i drogowa – to inwestycje w postęp miast i wsi
  • 4. Zrównoważony rozwój rolnictwa – gwarantem bezpieczeństwa żywnościowego kraju
  • 5. Ochrona środowiska – w kontekście równowagi środowiska i człowieka
  • 6. Równe traktowanie – kobiet i mężczyzn w sferze zawodowej i publicznej

Bogumiła Olbryś może liczyć na poparcie władz Łomży. W dzisiejszej konferencji towarzyszyli jej prezydent Mariusz Chrzanowski i wiceprezydent Andrzej Garlicki, którzy zachęcali na oddanie głosu na kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

- Liczę na to i wierzę, że po wyborach 15 października nasze miasto będzie miało swojego przedstawiciela z Łomży – panią Bogumiłę Olbryś w parlamencie, w Sejmie. Jest to niezwykle ważne i kluczowe dla rozwoju naszego miasta. Wszystkich państwa zachęcam do wyborów i do wspierania naszej kandydatki – mówił Mariusz Chrzanowski.

- Jest to wyjątkowa okazja i zaszczyt rekomendować i zachęcać Państwa do głosowania na panią Bogumiłę Olbryś – na Bogusię (…) Ja Bogusię znam w dwóch wymiarach i dla mnie to jest dobry gospodarz i wspaniały pedagog – mówił z kolei zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki. - Chciałbym zaapelować do tych wszystkich, którzy niekoniecznie utożsamiają się z tym szyldem, chciałbym zaapelować do wszystkich mieszkańców regionu łomżyńskiego i nie tylko, do tego, aby zagłosować na gospodarza i na świetnego pedagoga – Garlicki.

Reklama

Szczegóły w materiale VIDEO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości