Reklama

Bokserski mecz Polska - Włochy w sobotę w Łomży

13/02/2014 07:10

Na międzypaństwowy mecz bokserski kobiet Polska - Włochy zaprasza w sobotę do Łomży Polski Związek Bokserski i bezpośredni organizator zawodów Bokserski Klub Sportowy TIGER. Kibice pięściarstwa będą mieli wyjątkową okazję obejrzeć sześć walk na najwyższym poziomie, w który udział wezmą najlepsze polskie pięściarki, medalistki Mistrzostw Świata w swoich kategoriach. Będzie to również okazja do konfrontacji pomiędzy młodymi łomżyńskimi bokserami z BKS TIGER, a ich rówieśnikami z klubu VICTORIA Ostrołęka.

W dniach 13-16 lutego w Piątnicy odbywać się będą zgrupowania Kadry Narodowej i Młodzieżowej Kadry Narodowej kobiet w boksie. W trakcie zgrupowania rozegrany zostanie w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży międzypaństwowy mecz bokserski seniorek Polska - Włochy. W reprezentacji Polski obejrzymy: olimpijkę i Mistrzynię Świata Karolinę Michalczuk, Mistrzynię Świata Paulinę Jakubczyk, Mistrzynię Świata Anetę Rygielską, Wicemistrzynię Świata i Mistrzynię Europy Sandrę Drabik, Wicemistrzynię Świata Sandrę Kruk oraz brązową medalistkę Mistrzostw Świata Karolinę Graczyk.

Zanim jednak na ring wyjdą nasze mistrzynie, łomżyńscy miłośnicy boksu będą mogli przypomnieć sobie jak walczą wychowankowie trenera Zbigniewa Maleszewskiego z Bokserskiego Klubu Sportowego TIGER Łomża. Wystąpią wszyscy nasi medaliści Mistrzostw Polski Młodzików z Mistrzem Polski Mateuszem Gawęckim na czele. Oprócz Mateusza obejrzymy również walki Daniela Maleszewskiego, Piotra Arnisty, Marcina Kapelewskiego, Eryka Pawczyńskiego i Eweliny Dębkowskiej. Zmierzą się oni z młodymi adeptami pięściarstwa z Ostrołęki.

Reklama

- Zapraszam wszystkich miłośników boksu z Łomży i okolic w sobotę do Hali. Z pewnością będzie na co popatrzeć - zachęca Zbigniew Maleszewski.

Początek zawodów o godzinie 17.00. Wstęp Wolny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama