Reklama

Bokserzy wrócili z medalami

25/10/2012 10:32

Sobotę i niedzielę 20-21 października młodzi pięściarze Bokserskiego Klubu Sportowego "Tiger" Łomża spędzili w Białymstoku walcząc w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Podopieczni trenerów Zbigniewa Maleszewskiego i Dariusza Sochalskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony w gronie 87 zawodników z dziesięciu klubów z Polski, Litwy i Łotwy, zdobywając trzy złote i trzy srebrne medale.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli Daniel Maleszewski (kategorii młodzików do 50 kg), Islam Majrasultanov (kat. kadetów do 54 kg) i Ewelina Dębkowska (kat. kadetek do 60 kg). Srebrne medale przywieźli do Łomży Mateusz Gawęcki (kat. młodzików do 60 kg) oraz kadeci Alichan Azniew (kat. do 48 kg) i Piotr Arnista (kat. do 70 kg).

Każdy udział w turnieju, podczas żywej rywalizacji, ma nieocenione walory treningowe. Trudno bowiem porównać zwykły sparing z walką turniejową, gdzie wyzwalają się dodatkowe emocje. Udział w białostockim turnieju był z tego względu bardzo ważny dla wszystkich zawodników "Tigera", dla Daniela Maleszewskiego był to natomiast dodatkowo jeden z ostatnich etapów przygotowań do Mistrzostw Polski młodzików, które rozegrane zostaną już w najbliższy weekend w Sokółce.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości