Reklama

Bombowy początek dnia w łomżyńskim ratuszu

30/03/2023 09:55

Taka wiadomość potrafi obudzić lepiej niż kawa. Do Urzędu Miejskiego w Łomży wpłynął mail o podłożeniu ładunku wybuchowego. Miała być to "zemsta za inflację"

Policja została powiadomiona około godz. 7:40. Okazuje się, że na skrzynkę mailową urzędu wpłynęła wiadomość zatytułowana "Zemsta za inflację". "Anonimowy terrorysta" napisał, że w budynku znajduje się pakunek z ładunkiem wybuchowym.

Na szczęście żadnej bomby w ratuszu nie odnaleziono, nie było też potrzeby przeprowadzania ewakuacji. Jest to kolejny fałszywy alarm.

Łomżyńscy policjanci nie odnotowali dziś więcej tego typu zawiadomień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości