Taka wiadomość potrafi obudzić lepiej niż kawa. Do Urzędu Miejskiego w Łomży wpłynął mail o podłożeniu ładunku wybuchowego. Miała być to "zemsta za inflację"
Policja została powiadomiona około godz. 7:40. Okazuje się, że na skrzynkę mailową urzędu wpłynęła wiadomość zatytułowana "Zemsta za inflację". "Anonimowy terrorysta" napisał, że w budynku znajduje się pakunek z ładunkiem wybuchowym.
Na szczęście żadnej bomby w ratuszu nie odnaleziono, nie było też potrzeby przeprowadzania ewakuacji. Jest to kolejny fałszywy alarm.
Łomżyńscy policjanci nie odnotowali dziś więcej tego typu zawiadomień.