Trzecie miejsce zajęli najmłodsi koszykarze UKS "Dziewiątka" Łomża podczas Turnieju Minikoszykówki Chłopców "Ełk Basket Cup". Zdobycie brązu to sukces, bo dla większości chłopców były to pierwsze koszykarskie zawody w życiu.
Brązowe medale zdobyli zawodnicy UKS "Dziewiątka" z rocznika 2008. Oprócz młodych Łomżan, w turnieju "Ełk Basket Cup" zaprezentowali się zawodnicy z Ełki i Białegostoku. Zdobycie brązu to sukces, bo dla większości chłopców były to pierwsze koszykarskie zawody w życiu.
- Co prawda gra nie była taka jak bym sobie tego życzył i trzeba jeszcze wykonać wiele pracy na treningach. Należy jednak powiedzieć, że młodzież jest zdolna i głodna zwycięstw, więc wszystko jest na dobrej drodze - komentuje trener Wojciech Kamiński.
W łomżyńskim zespole znaleźli się: Dominik Górski, Kacper Łętowski, Filip Konopka, Kacper Biedrzycki, Kacper Ciszewski, Sebastian Kuczewski, Filip Rogalski, Igor Pikuliński, Adam Krajewski, Adrian Macko, Jan Olszak, Wojciech Gardocki i Bartosz Chojnowski.
Dominik Górski został uznany za najlepszego obrońcę turnieju, zawodnikiem drużyny wybrano Adriana Macko, a do All Stars trafił Wojciech Gardocki. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna UKS "Nenufar" Ełk, drugią lokatę zajęli zawodnicy AK Młode Żubry Białystok, a tuż poza podium uplasowała się drużyna UKS "Trójka" Ełk.