Reklama

Budowa galerii ruszy do połowy lipca

13/06/2011 07:28

Budowa Galerii Narew ruszy w lipcu. Do 20. czerwca poznamy zaś inwestora, który będzie realizował budowę. Takie terminy padły podczas ubiegłotygodniowego posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej.

Termin rozpoczęcia budowy Galerii Narew był już przekładany kilkukrotnie. Najpierw miała ruszyć w listopadzie ubiegłego roku, potem rozpoczęcie budowy zostało przesunięte na czerwiec tego roku.

Nowy termin to jednak 10. lipca- właśnie wtedy, zgodnie z informacją przekazaną radnym podczas posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej, ma ruszyć budowa galerii.

Chociaż pierwsza łopata jeszcze nie została wbita w ziemię, galeria ma już wynajętą ponad połowę powierzchni handlowej. W obiekcie o powierzchni 62 tys. m kw. będzie m.in. Castorama, H&M i Rossman.

Reklama

Do tej pory jako termin zakończenia inwestycji był podawany ostatni kwartał 2012 roku. Teraz okazało się jednak, że galeria może być gotowa aż w 2013 roku. Jej budowa pochłonie ok. 70 mln euro.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości