Za pół godziny w łomżyńskim ratuszu rozpocznie się sesja poświęcona drugiemu czytaniu budżetu miasta na 2011 rok. Na jego przyjęcie radni mają czas do końca lutego.
Dzisiejsza sesja praktycznie w całości będzie poświęcona finansom miasta. Najpierw radni podejmą uchwałę budżetową. To już drugie czytanie projektu budżetu miasta.
Dziś radni zajmą się też przyjęciem wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Łomża na lata 2011-2014 oraz podjęciem uchwały w sprawie zaciągnięcia pożyczki długoterminowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na budowę systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Łomży i okolicznych gminach. Pożyczna zaciągnięta w Białymstoku wyniesie 2mln 900 tys. złotych.
Sesja Rady Miasta rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00 w sali konferencyjnej ratusza.