Reklama

Butelką w szybę drzwi lombardu

06/08/2015 11:12

28-letni mieszkaniec Łomży podejrzany jest o zniszczenie drzwi w jednym z lokali użytkowych na terenie miasta. Mężczyzna bardzo szybko został zatrzymany przez interweniujących policjantów. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W miniony wtorek tuż po godzinie 19.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał zgłoszenie o dwóch młodych mężczyznach, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, którzy zniszczyli drzwi wejściowe do jednego z lombardów na terenie miasta. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam zgłaszająca oświadczyła, że jeden z nich rzucił w drzwi butelką wybijając w nich szybę, po czym obaj uciekli.

Kobieta podała interweniującym funkcjonariuszom rysopisy sprawców. Dzięki temu, po niespełna kilkunastu minutach, funkcjonariusze wydziału patrolowo – interwencyjnego zauważyli na ulicy Spokojnej dwóch mężczyzn odpowiadających temu opisowi. Ci na widok zbliżającego się radiowozu zaczęli nerwowo się zachowywać, zmienili kierunek marszu i zaczęli przyśpieszać kroku. Jednak ich próba ucieczki się nie powiodła. Bardzo szybko zostali zatrzymani przez policjantów.

Reklama

Okazało się, że 20 i 28-letni mieszkaniec miasta są już dobrze znani mundurowym. Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli pijani. Młodszy z nich miał ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie, a u starszego urządzenie pokazało prawie 2,3 promila.

Do wybicia szyby w lombardzie, którego właściciel swoje straty oszacował na 500 złotych, przyznał się 28-latek i wczoraj usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości