Reklama

Był poszukiwany przez Sąd. Wpadł bo jechał bez zapiętych pasów

26/06/2023 07:52

Policja zatrzymała do kontroli kierowcę, który jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas dalszych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną, a pojazd prowadził z aktywnym zakazem kierowania.

Zambrowscy funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 44-letniego kierowcę Audi. Powodem zatrzymania był brak zapiętych pasów bezpieczeństwa, w trakcie wykonywania jazdy. 

 - Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych funkcjonariusz ustalił, że 44-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest osobą poszukiwaną do odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem - informuje KPP Zambrów

Jak informuje zambrowska policja, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Za złamanie sądowego zakazu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Zambrów

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości