Reklama

Celnicy zlikwidowali w Łomży nielegalną hurtownię

07/07/2015 11:36

Dziś rano, tuż po godz. 7.00, na prywatną posesję przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży, w asyście policjantów, weszli łomżyńscy funcjonariusze Służby Celnej. Akcja miała na celu przeszukanie pomieszczeń i przyniosła rezultaty w postaci odnalezienia papierosów z przemytu i tytoniu nielegalnego pochodzenia.

- Były to działania funkcjonariuszy Służby Celnej z Łomży ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego obrotu wyrobami tytoniowymi - wyjaśnia rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku st. rachm. Maciej Czarnecki.

Działania celników polegały na przeszukaniu prywatnej posesji.

- W wyniku tego przeszukania znaleźliśmy przeszło 1 tys. paczek nielegalnych papierosów oraz 15 kg tytoniu - informuje Czarnecki.

Towar pochodzący z przemytu został przez celników zabezpieczony. Obecnie trwają czynności procesowe w tej sprawie i jutro możemy się spodziewać szerszej informacji łącznie z postawieniem zarzutów.

Reklama

Tajemnicą poliszynela w Łomży było, że w tej okolicy funkcjonuje nielegalna "hurtownia" papierosów z przemytu. Dziś została ona zlikwidowana. Jak wynika z naszych informacji, ostatnie działania celników, również na przejściach granicznych, spowodowały wyraźne zmniejszenie podaży przemycanych wyrobów tytoniowych w Łomży. Rzecznik podkreśla, że dzisiejsza akcja w Łomży wpisuje się w standardowe, rutynowe działania Służby Celnej na terenie całego województwa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości