Reklama

Chcesz pomóc Paulinie? Przyjdź na koncert

25/02/2011 08:10

Już jutro Łomżyńska Filharmonia Kameralna i Studio Piosenki Pop-Art zjednoczą swoje siły, by pomóc 16-letniej Paulinie Sokół. To już kolejny koncert charytatywny organizowany dla nastolatki.

W programie koncertu znajdą się największe przeboje muzyki rozrywkowej. Wykona je Studio Pop- Art, działające przy Miejskim Domu Kultury- Domu Środowisk Twórczych.

Cały dochód z koncertu będzie przeznaczony na rehabilitację 16-letniej Pauliny Sokół, która prawie od roku walczy o powrót do zdrowia po dramatycznym wypadku na łomżyńskim basenie.

Koncert charytatywny odbędzie się jutro w sali Łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej przy ul. Nowej 2. Początek o godz. 18.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama