1000 złotych stracił mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który postanowił kupić łódź z ogłoszenia. O oszustwie powiadomił łomżyńskich policjantów.
- Mężczyzna chciał kupić łódź wędkarską. W internecie znalazł interesujące go ogłoszenie, w akrakcyjnej cenie i wpłacił na konto rzekomego sprzedającego zaliczkę. Od tego momentu uiszczenia przedpłaty "ogłoszeniodawca" przestał odpowiadać na telefony 56-latka. Wtedy mężczyzna zrozumiał, że miał do czynienia z oszustem. Pokrzywdzony w efekcie stracił 1000 złotych - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Łomżyńscy policjanci ostrzegają przed oszustami wykorzystującymi internetowe portale sprzedażowe i przypominają: