Reklama

Chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem. Odbił w bok i uderzył w drzewo

30/05/2023 08:36

Do zdarzenia doszło na trasie DK63. 71-letni mieszkaniec Łomży chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, odbił w bok i uderzył w przydrożne drzewo. Zdarzenie to wyglądało groźnie - mówi policja

Do zdarzenia doszło w sobotę (27.05) w okolicy miejscowości Kwik na trasie DK63. Podróżujący Fordem mieszkaniec Łomży chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wtargnęło na drogę. Kierowca zdecydował się odbić w bok i w ten sposób uderzył w przydrożne drzewo. 

Z informacji przekazanych przez KPP Pisz dowiadujemy się, że kierowcy nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność. 

- Podróżując drogami leśnymi oraz drogami między polami i łąkami warto stosować zasadę ograniczonego zaufania. Administratorzy dróg ustawiają znaki ostrzegające o zwierzynie w miejscach, gdzie jej ruch jest intensywny. Pamiętajmy jednak, że zwierzęta te znaki nie obowiązują i same wybierają drogi, którymi się poruszają - informuje KPP Pisz

Reklama

 

źródło: KPP Pisz

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości