Mieszkanka powiatu łomżyńskiego została oszukana podczas zakupu w internecie. 45-latka powiadomiła o wszystkim policję.
- Wczoraj do łomżyńskich policjantów zgłosiła się mieszkanka naszego powiatu i poinformowała o oszustwie podczas zakupu w Internecie. 45-latka na jednej ze stron kupiła sportowe buty. Przelała na wskazane konto blisko 400 złotych. Sprzedający zapewniał, że towar dotrze w terminie do 14 dni. Kiedy minęły dwa tygodnie kobieta próbowała skontaktować się ze sprzedającym. Niestety kontakt z oszustem urwał się. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionych butów, ani też zwrotu pieniędzy - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Łomżyńscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności i rozsądku przy zakupach internetowych. Przypominają: