Reklama

Chciała sprzedać meble w internecie. Straciła ponad 55 tysięcy

18/07/2023 09:16

Ponad 55 tysięcy złotych straciła 36-letnia kobieta w wyniku oszustwa internetowego. Sprzedając zestaw mebli kliknęła w przesłany przez osobę zainteresowaną link.

Mieszkanka powiatu kolneńskiego padła ofiarą oszustwa w sieci. Kobieta na jednym z portali ogłoszeniowych wystawiła na sprzedaż zestaw mebli. Po jakimś czasie otrzymała wiadomość od osoby zainteresowanej kupnem. 

- 36-latka musiała kliknąć jedynie w link z przyjęciem płatności. Tak też zrobiła. Wchodząc w link, kobieta przekonana była, że potwierdza transakcję. Następnie mieszkanka powiatu kolneńskiego zalogowała się na swoje konto, dając oszustom dostęp do oszczędności - informuje KPP Kolno

Po kliku godzinach kobieta zorientowała się, że z jej konta zniknęły pieniądze. Dokonano 11. przelewów na ponad 55 tysięcy złotych. 

Reklama

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości