Reklama

Chciała zainwestować na giełdzie, straciła pieniądze

14/12/2022 13:34

67-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego padła ofiarą oszustów. Kobieta chciała zainwestować na giełdzie, a straciła 1200 zł.

Policja podaje, że na jednym z portali społecznościowych 67-latka znalazła ogłoszenie o możliwości zainwestowania na giełdzie.

- Zadzwoniła na podany numer kontaktowy. Telefon odebrał mężczyzna, który powiedział, że będzie jej konsultantem. Kobieta postępowała zgodnie z zaleceniami rozmówcy. Założyła swoje konto i przelała na wskazany rachunek bankowy ponad 1200 złotych. Wszystko wydawało się takie proste, a przelane pieniądze już miały zarabiać same na siebie. Kiedy kontakt z konsultantem się urwał, a kobieta zaczęła czytać opinie w Internecie na temat tej firmy zrozumiała, że padła ofiarą oszustów - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

 Policja ponownie apeluje o ostrożność w sieci

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości