Reklama

Chcieli mieć zapas biletów na rok?

29/07/2015 10:09

Policjanci wydziału kryminalnego z Łomży zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież biletów komunikacji miejskiej. 17-latek i jego o pięć lat starszy kolega już usłyszeli zarzuty. Teraz za swoje niezgodne z prawem postępowanie odpowiadali będą przed sądem.

Minionej niedzieli do dyżurnego łomżyńskiej Policji zgłosił się zdenerwowany mężczyzna. Oświadczył, że jest kierowcą autobusu komunikacji miejskiej i że najprawdopodobniej został okradziony. 37-latek powiedział, że zginęły mu bilety warte ponad 860 złotych.

Sprawą od razu zajęli się policjanci wydziału kryminalnego, którzy bardzo szybko ustalili i zatrzymali dwie osoby podejrzewane o tą kradzież. Okazali się nimi dwaj koledzy w wieku 17 i 22 lat.

Młodzi mężczyźni usłyszeli wczoraj zarzuty kradzieży, do której się przyznali i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości