Reklama

„Chemiczna kuchnia” na zakończenie Akademii Sześciolatka [FOTO]

11/06/2015 07:05

10.06.2015 roku w siedzibie PWSIiP odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia z cyklu „Akademia Sześciolatka", która w tej edycji była organizowana przy współpracy PWSIiP i ŁCRE. Ich temat to „Chemiczna kuchnia".

Zajęcia przygotowane zostały przez Rektora PWSIiP, profesora Roberta Charmasa, który zaprezentował młodym żakom doświadczenia chemiczne.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały wybuchy mini wulkanów, pokaz wytwarzanie piany, spalania magnezu, różnobarwne substancje, spalanie sodu w wodzie i inne eksperymenty. Po tak ciekawych zajęciach na pewno niektórzy zamarzyli o tym, aby w przyszłości zostać chemikiem.

Następnie odbyło się podsumowanie bieżącej edycji Akademii Sześciolatka. Dzieci obejrzały zdjęcia z zajęć, które w tym roku szkolnym odbywały się nie tylko na uczelni, ale też bezpośrednio w przedszkolach, gdzie prowadzone były przez doradców zawodowych Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji.

Reklama

Na zakończenie spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów – certyfikatów ukończenia Akademii Sześciolatka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości