Reklama

Chwiejnym krokiem wsiadł do poloneza. Był tak pijany, że nie mógł wyjechać z parkingu

13/02/2023 10:42

2,5 promila miał w organizmie mężczyzna, którego policjanci z posterunku w Piątnicy zatrzymali dzięki pomocy świadków. 35-latek nie mógł wyjechać z parkingu. W końcu zasnął.

W minioną sobotę po 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z parkingów w Piątnicy świadkowie zauważyli nietrzeźwego kierowcę. Pilnowali go, żeby nie odjechał. 

- Jak wynikało z ich relacji mężczyzna chwiejnym krokiem doszedł do poloneza, wsiadł za jego kierownicę i próbował wyjechać z parkingu. Kierowca ruszał, po chwili zatrzymywał się, wychodził i wsiadał ponownie do samochodu. Kiedy świadkowie podbiegli do auta, ku ich zdziwieniu zauważyli, że mężczyzna tak się ,,zmęczył”, że zasnął - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

35-latka obudzili policjanci z miejscowego posterunku.

- Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec województwa mazowieckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a jego polonez na parking strzeżony. Wczoraj po wytrzeźwieniu usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości