Mieszkańcy Łomży często narzekają na zaparkowane wzdłuż Starego Rynku pojazdy, które czasami utrudniają bezproblemowe parkowanie w wyznaczonych miejscach. Dzisiaj problem był szczególnie duży, bo przez serce naszego miasta próbowała się przecisnąć ogromna cysterna. O tym, że nie był to dobry pomysł, kierowca przekonał się już po chwili.
Z załączonego zdjęcia wynika, że kierujący cysterną wjechał na Stary Rynek od ul. Rządowej i przejechał wąską uliczką wzdłuż kamieniczek. W momencie gdy trzeba było skręcić, kierowca przekonał się, że wjazd w to miejsce nie był dobrym pomysłem. Kierowany przez niego pojazd okazał się za duży, aby wydostać się samodzielnie ze Starego Rynku. Niestety, w trakcie manewrów uszkodzone zostało też jedno z zaparkowanych aut i na miejscu pojawiła się policja.
