Reklama

Czajkowski wrócił z brązem

04/07/2012 08:10

Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w taekwondo olimpijskim przywiózł Gabriel Czajkowski. Zawodnik trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpijczyk.

Zawody odbyły się w Mszanie Dolnej w woj. małopolskim w ramach XVIII Ogólnpolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich.

Gabriel Czajkowski wystartował w kategorii juniorów młodszych w wadze do 69 kilogramów. W taekwondo olimpijskim wywalczył brązowy medal.

Czajkowski jest uczniem Publicznego Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszko. Trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Olimpijczyk pod kierunkiem Krzysztofa Rychtera.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości