Reklama

"Czarny czwartek" jutro w łomżyńskim kinie

24/02/2011 10:21

"Z kontrrewolucją się nie rozmawia. Do kontrrewolucji się strzela" - już od jutra w łomżyńskim kinie Millenium, podobnie jak w w kinach w całej Polsce, będzie można oglądać "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" w reżyserii Antoniego Krauze.

To jeden z najbardziej oczekiwanych i jednocześnie polecanych do obejrzenia na dużym ekranie filmów tego roku.

"Czarny czwartek" to także coś więcej, niż wydarzenie kulturalne. Rekonstrukcja dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku to lekcja historii i patriotyzmu.

W łomżyńskim kinie Millenium pokazy filmu odbędą się w piątek, 25. lutego o godz. 15.30, 17.30 i 19.30. Bilety kosztują 13 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama