Reklama

„Czas POsprzątać”. Alicja Łepkowska-Gołaś oficjalnie rozpoczyna kampanię [VIDEO]

23/08/2023 17:50

​​​​​​​- Jestem przekonana o tym, że będziemy mieli w końcu posłankę z ziemi łomżyńskiej, bo na to po prostu zasługujemy – mówiła Alicja Łepkowska-Gołaś, która oficjalnie rozpoczęła dziś kampanię wyborczą. O swoich planach kandydatka Koalicji Obywatelskiej mówiła na łomżyńskich bulwarach.

Alicja Łepkowska-Gołaś z Łomży będzie "dwójką" na listach Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Sejmu i jednocześnie  jedyną przedstawicielką łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej na liście.

Aktywistka społeczna i wiceprzewodnicząca łomżyńskich struktur PO zainaugurowała dziś swoją kampanię na łomżyńskich bulwarach. 

- Z dniem dzisiejszym rozpoczynam kampanię wyborczą i ta kampania będzie się odnosiła do całego okręgu. Ja jestem Łomżynianką, najbliżej mi do Łomży i ziemi łomżyńskiej, tego nie muszę tłumaczyć, ale chciałabym się spotkać ze wszystkimi mieszkańcami naszego okręgu - województwa podlaskiego. Na pewno dołożymy wszelkich starań, razem z moim sztabem, żeby spotkać się z jak największą liczbą osób - mówiła. 

Reklama

Podczas konferencji zaprezentowany zosatał baner wyborczy oraz hasło: "czas POsprzątać". Sztab, którego szefem został Maciej Borysewicz, będzie staral się odwiedzać wszystkie miasta powiatowe w województwie podlaskim.

- To będzie największa kampania w historii Platformy Obywatelskiej w Łomży i kandydatki Platformy Obywatelskiej w Łomży - mówił Borysewicz.

Wybory odbędą się 15 października.

Szczegóły w materiale VIDEO

​​​​​​​

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości