Już jutro Galerię Veneda odwiedzi Czerwony Kapturek, który ma nadzieję spotkać się z liczną grupą dzieci. Zabierajcie zatem mamę, tatę, siostrę, brata, ciocię, wujka, babcię, dziadka i kogo chcecie, i przychodźcie! Nie ma się czego bać, bo Czerwony Kapturek gwarantuje, że wilka będzie trzymać na uwięzi, a w razie czego jest przecież gajowy...
Któż z nas nie zna popularnej historii o Czerwonym Kapturku i jego Babci i Wilku? Tym razem zobaczymy ją w nowej odsłonie w Galerii Veneda
Proponowana przez artystów Teatru Lalki i Aktora wersja popularnej historii "Czerwonego kapturka" to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany spektakl dla dzieci, w którym również dorośli znajdą coś dla siebie.
Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji teatru przedmiotu, gdzie lalki tworzone są w trakcie gry z różnych elementów codziennego użytku. Opowiada o samotności dziecka, jego marzeniach i nadziei prostymi emocjami i nieskomplikowanymi środkami teatralnymi.
W sobotę możecie obejrzeć spektakl w Galerii Veneda czyli w miejscu, w którym wielokrotnie już mogliście aktorów Teatru Lalki i Aktora podziwiać. A przy okazji przypominamy, że w Venedzie wciąż trwa Super Loteria, w której oprócz bonów na zakupy do wygrania w weekendy są także iPady 2 mini.
Warto w sobotę przyjść do Venedy, zwłaszcza około godz. 16.00, bo właśnie wtedy rozpocznie się spektakl.
