Do niecodziennej kolizji doszło tuż przy budynku komendy straży pożarnej przy ul. Sikorskiego w Łomży. W zdarzeniu brały udział aż cztery samochody, w tym jeden ciężarowy.
Wszystko zaczęło się najprawdopodobniej od tego, że kierowa passata, wyjeżdżając z ulicy Strażackiej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu golfem, który jechał od ul. Nowogrodzkiej w kierunku ul. Wojska Polskiego. Później passat przejechał na drugą stronę ul. Sikorskiego, gdzie zderzył się z ciężarowym kamazem. Jakby tego było mało, passat uderzył jeszcze w seata, który usiłował wyjechać z ul. Szerokiej.
Dokładne okoliczności wyjaśnią obecne na miejscu służby. Według naszej wiedzy nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane za pewne jako kolizja.