Reklama

"Czwórka" w finale Ligi Mazowieckiej

17/05/2019 06:30

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w mają na swoim koncie kolejny sukces. Zawodniczki UKS 4 Łomża pokonały Unię Basket Ostrołęka 63:20 i awansowały do finału Ligi Mazowieckiej U11K.

Rozgrywki odbędą się 21 maja 2019 w Grodzisku Mazowieckim. Młode Łomżanki zmierzą się z zespołami reprezentującymi Piaseczno i Grodzisk Mazowiecki.

- Pierwszy mecz zagramy z drużyną z Grodziska Mazowieckiego. Jest to bardzo dobrze dysponowana drużyna grająca już od dwóch lat w lidze. W ostatnim turnieju okazały się od nas nieco lepsze. Pokonały nas 35:30, lecz wyciągnęliśmy wnioski i znamy ich słabe  strony. Mam nadzieję, że pozwoli to nam przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. - mówi trener łomżyńskiego zespołu Marcin Piotrowski.

Reklama

Kolejny mecz zawodniczki "Czwórki" rozegrają z drużyną z Piaseczna. Zdaniem trenera, będzie to zacięta walka o miejsca na podium i cały zespół musi dać z siebie wszystko.

- Zależy nam na wygranej, bo to nie tylko wielki sprawdzian umiejętności dla naszej drużyny, ale też doskonała promocja Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży i  Miasta Łomża – komentuje trener.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości