Reklama

"Czwórka" wygrywa w Mistrzostwach Miasta [FOTO]

27/11/2020 07:20

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży pokonały zawodniczki z łomżyńskiej "Dzewiątki" i zajęły I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Igrzyskach Młodzieży Szkolnej).

Spotkanie zakończyło się wynikiem 103:9 na korzyść UKS 4 Łomża. 

"To był fantastyczny mecz! Koszykarki grały fenomenalnie! Były skupione i niezwykle zaangażowane. Ich przewagę było czuć niemal od pierwszego gwizdka sędziego. Dużo przemyślanych akcji, mnóstwo celnych rzutów, to poprowadziło dziewczęta do zwycięstwa! Ich forma i umiejętności są następstwem solidnych treningów i mnóstwa cennej wiedzy przekazanej przez trenerów  Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnie rozegranego spotkania. Jesteśmy przekonani, że dzięki dalszej sumiennej pracy macie szansę, by osiągać jeszcze większe sukcesy" - Prezes Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża.

Reklama

fot. nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości