Reklama

Czy Łomża zostanie Świetlną Stolicą Polski?

14/12/2020 15:10

Rozpoczyna się XII edycja konkursu "Świeć się z Energą". Nasze miasto ma szansę wygrać sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł lub nagrodę główną o wartości 40 tys. zł.

W pierwszym etapie plebiscytu udział biorą wszystkie zgłoszone do konkursu miejscowości. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w danym województwie zostaje Świetlną Stolicą Województwa i zdobywa nagrodę w postaci sprzętu AGD o wartości 10.000 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców. W drugim etapie o głosy powalczy 16 miast z całej Polski. Tutaj do zdobycia będzie już nagroda o wartości 40.000 zł na cel społeczny miasta. 

Jak głosować na Łomżę? 

  1. Wejdź w zakładkę Plebiscyt Miast (kliknij)
  2. Obejrzyj naszą rozświetloną galerię zdjęć
  3. Zagłosuj
  4. Zachęć rodzinę i znajomych do głosowania i zwiększ szanse Łomży na wygraną
  5. Głosuj każdego dnia i pomóż wgrać wsparcie dla potrzebujących mieszkańców naszego miasta

"Niech w tym roku ponownie uśmiechnie się do Nas szczęście. Dzięki Państwa głosom i zaangażowaniu w poprzednich latach Łomża zdobywała tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego. Gorąco zachęcamy do codziennego głosowania." - apelują miejscy urzędnicy. 

Reklama

Etap wojewódzki trwa do 7 stycznia 2021 r.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości