Rozpoczyna się XII edycja konkursu "Świeć się z Energą". Nasze miasto ma szansę wygrać sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł lub nagrodę główną o wartości 40 tys. zł.
W pierwszym etapie plebiscytu udział biorą wszystkie zgłoszone do konkursu miejscowości. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w danym województwie zostaje Świetlną Stolicą Województwa i zdobywa nagrodę w postaci sprzętu AGD o wartości 10.000 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących mieszkańców. W drugim etapie o głosy powalczy 16 miast z całej Polski. Tutaj do zdobycia będzie już nagroda o wartości 40.000 zł na cel społeczny miasta.
Jak głosować na Łomżę?
"Niech w tym roku ponownie uśmiechnie się do Nas szczęście. Dzięki Państwa głosom i zaangażowaniu w poprzednich latach Łomża zdobywała tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego. Gorąco zachęcamy do codziennego głosowania." - apelują miejscy urzędnicy.
Reklama
Etap wojewódzki trwa do 7 stycznia 2021 r.