Reklama

Damian Zorczykowski powołany do kadry Polski

08/04/2021 07:45

To duży sukces łomżyńskiego sportowca. Damian Zorczykowski został powołany do kadry Polski na Mistrzostwa Europy w Grapplingu, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia. Fighter będzie reprezentował nasz kraj w kategorii -71kg No gi.

Zawodnik przekazał radosną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Dziękuję za szanse i obiecuje nie zawieść. Jestem cały czas w formie, teraz trochę przycisnę i na macie dam z siebie wszystko. W tym roku Polska jest gospodarzem Mistrzostw Europy, a cała impreza odbywa się w Warszawie. Zawsze marzyłem w zapasach, żeby móc reprezentować nasz kraj na tak wielkich imprezach, dlatego to po części spełnienie dla mnie jako sportowca. Znaleźć swoje nazwisko wśród tyłu wybitnych sportowców, multimedalistów MP i ME - bezcenne. Mam podwójną motywację, czuje, że to mój czas" - czytamy.

Reklama

 

fot. FB

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości