Reklama

Dekret biskupa łomżyńskiego. W piątek będzie można jeść mięso

29/12/2022 15:15

Dla dobra duchowego wiernych biskup łomżyński Janusz Stepnowski udzielił dyspensy na najbliższy piątek. Można będzie jeść mięso. Mile widziane są też "uczynki miłości i pobożności".

W najbliższy piątek (30.12) będzie można spożywać pokarmy mięsne. Tak zdecydował biskup łomżyński Janusz Stepnowski. Decyzję argumentował tym, że trwa oktawa Narodzenia Pańskiego i wiele osób spotka się w gronie rodzinnym.

Jednocześnie kapłan zachęca do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, “zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości