Reklama

DK61: Mercedes wjechał do rowu

20/09/2019 12:16

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed południem. Osobowy mercedes wpadł do rowu znajdującego się przy DK61 na odcinku Budy Czarnockie - Stary Cydzyn.

Policja przekazuje, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że nic nikomu się nie stało, chociaż widoczny na zdjęciach mercedes został znacząco uszkodzony.

Nie jest wykluczone, że kierowca mercedesa próbował po prostu uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym z naprzeciwka. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmą się policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości