Reklama

Do Indonezji rowerem – niezwykła inicjatywa Juliana Pawlika

12/06/2024 07:32
CZE19

Dom Studenta Rubikon, ul. Wiejska 16 A w Łomży godz: 17:00

W środę 19 czerwca na sali konferencyjno-szkoleniowej w Domu Studenta Rubikon, który znajduje się przy ulicy Wiejskiej 16A w Łomży, odbędzie się spotkanie z Julianem Pawlikiem. Będzie ono miało charakter otwarty, a rozpocznie się o godz. 17.00. Jego tematyką będzie wyprawa rowerowa ph. „Julek na Jawę”.

Julian Pawlik mam 18 lat. Urodził się w Giżycku. W swoim rodzinnym mieście trenuje piłkę nożną, a z naszym miastem wiąże go ŁKS Łomża, którego kiedyś był zawodnikiem. Julian uczył się także w Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży i przez cztery lata tutaj mieszkał. Swoją piłkarską pasję rozwija nadal, grając aktualnie w drużynie Sparty Augustów. Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat, co pozytywnie wpłynęło na jego kondycję oraz odporność.

Nastolatek jest tegorocznym maturzystą, a zgodnie ze wstępnymi założeniami, już we wrześniu, zamierza wyruszyć w podróż rowerową przez 12 krajów. Jego celem jest wyspa wulkanów Jawa. Chce do niej dotrzeć za około rok. Do podjęcia takiego wyzwania zainspirował go podróżnik Piotr Strzeżysz, który objechał 5 kontynentów w 20 lat.

Reklama

W mediach społecznościowych Julian funkcjonuje jako „Julek on bike”, co ma mu m.in. pomóc w organizacji oraz promocji skrupulatnie przygotowywanego przedsięwzięcia. W związku z planowaną wyprawą zamierza on także odwiedzić nasze miasto. Wizyta ta będzie miała charakter otwartego spotkania, na które Julian zaprasza wszystkich, lubiących aktywnie i kreatywnie i spędzać czas.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/06/2024 11:52
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości