Reklama

Do Nowogrodu Empekiem za złotówkę

25/08/2015 09:06

Tylko złotówkę kosztować będzie bilet na autobus MPK z Łomży do Nowogrodu. Ta wyjątkowa sytuacja ma związek z organizowaną przez grupy rekonstrukcji historycznych w najbliższą niedzielę w Nowogrodzie inscenizacją walk o Nowogród. 

MPK uruchamia linię specjalną, która zawiezie chętnych na imprezę, a po jej zakończeniu odwiezie do Łomży. Cena biletu w jedną stronę wynosi 1 zł! (niezależnie od miejsca wsiadania).

Autobus wyruszy o godzinie 13.00 z Al. Legionów (przystanek przy PKS).

Trasa autobusu: Legionów, Piłsudskiego, Zawadzka, Szosa Zambrowska, Giełczyńska, Pl. Kościuszki, Wojska Polskiego, Sikorskiego, Nowogrodzka, Kupiski Stare, Kupiski Nowe, Mątwica, Nowogród.

Autobus odjedzie z Nowogrodu po zakończeniu pokazów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości