Łomżanin, Dominik Seroka po raz szósty z rzędu obronił tytuł Mistrza Polski Karate Fudokan, w konkurencji kata. Oprócz złotego medalu Dominik na Otwartych Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan w Warszawie wywalczył również 2 srebrne medale: w konkurencji fukugo i w konkurencji kumite indywidualne.
Obecne medale dołączą do pokaźnego dorobku młodego karateki . Przypomnijmy, że w swoim dorobku Dominik już 16 razy stawał na podium Mistrzostw Polski, w tym 7 razy na najwyższym. Ma także wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. Jest również jednym z trenerów Akademii Sztuk Walki "Dragon".
Już wkrótce, bo 30. października Dominik, na co dzień student Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego będzie mógł, po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności na Pucharze Europy na Cyprze.