Reklama

"Domino" jesteś naszym mistrzem!

28/03/2026 21:35

Przed chwilą zakończyła się walka Dominiak Dąbrowskiego podczas gali Strike King 8 powered by Logbar Domy w Elblągu. Zawodnik Huntera Kickboxing Łomża zmierzył się z doświadczonym Pawłem Czajką. 

"Domino" przyjechał na galę po triumfie podczas gali Triady, gdzie znokautował przeciwnika i sięgnął po pas. Wydawało się, że teraz poprzeczka powędruje dużo wyżej. Rywal Dąbrowskiego może pochwalić się imponującym dorobkiem: trzy razy wicemistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów. Czajka, były członek kadry narodowej, stoczył około 120 walk amatorskich w boksie olimpijskim, co czynił go wymagającym przeciwnikiem dla łomżanina.

Czajka zaczął od mocnego prawego prostego. Podopieczny Macieja Tercjaka szybko odpowiedział. Dąbrowski pokazał, że jest w znakomitej formie. Nie było respektu dla zawodnika gospodarzy. "Domino" nie kalkulował. Uderzał tak, jakby chciał rywalowi "urwać" głowę.

Reklama

Pierwsze chwile drugiej rundy to dwa czyste ciosy Czajki. Ale "Domino" udowodnił, że jest niezniszczalny. Szukał zwycięstwa. Zawodnik gospodarzy zaczął mocno krwawić. Dominik jak trafił to z ogromną siłą. Przed ostatnia odsłoną wszystko było możliwe.

Trzecia runda to wciąż mocne ciosy Dąbrowskiego. Czajka nie był dłużny. "Awantura" trwała do ostatniej sekundy. 

Sędziowie orzekli jednogłośne zwycięstwo przeciwnika, jednak "Domino" pokazał się z bardzo dobrej strony. Zwycięzca przyznał, że powinien być remis. - Byłem trochę precyzyjniejszy - mówił.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/03/2026 21:39
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości