We wtorek 18 sierpnia, podczas posiedzenia zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926, powołano na stanowisko wiceprezesa klubu doradcę Prezydenta Łomży - Mariusza Giełguta. Do zmian w strukturze doszło w wyniku porozumienia władz ŁKS-u 1926 z Prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, który deklaruje chęć mocniejszego zaangażowania się miasta w rozwój ŁKS-u.
Mariusz Giełgut od miesiąca zasiadał już we władzach stowarzyszenia jako członek zarządu, dzięki czemu miał okazję poznać sytuację w ŁKS-ie oraz jego potrzeby.
Decyzja ta ma też pokazać lokalnym przedsiębiorcom szczerą wolę władz Łomży zaangażowania w budowę silnego klubu piłkarskiego w naszym mieście.
- Mamy nadzieję, że kolejny pozytywny sygnał ze strony Prezydenta Chrzanowskiego nie pozostanie bez ich odzewu - czytamy w komunikacie ratusza.