Już 7 września mieszkańcy gminy Miastkowo spotkają się, aby podziękować za tegoroczne plony. Po mszy świętej uroczystości przeniosą się na miejski stadion, gdzie przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych, a także liczne koncerty, które umilą wspólną zabawę.
W tym roku specjalnie na wydarzenie mieszkańcy gminy przygotowali wyjątkowy teledysk, który dziś ma swoją oficjalną premierę.
– Tegoroczne święto plonów będzie wyjątkowe, ponieważ połączymy tradycję z nowoczesnością i uczcimy ciężką pracę rolników, celebrując jednocześnie premierę teledysku pt. „Modlę się o miłość” – zapowiada wójt Gminy Miastkowo Rafał Bąkowski. – Ten wyjątkowy teledysk to owoc wspólnych działań wielu mieszkańców naszej gminy, przyjaciół oraz talentów trzech zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. To międzypokoleniowe dzieło, które pokazuje, że w naszej gminie relacje międzyludzkie się ceni, pielęgnuje i naprawia, a o miłość się dba i modli – dodaje.
Reklama
Dożynki o godzinie 12:00 rozpocznie uroczysta msza święta dziękczynna w kościele w Miastkowie. Następnie uczestnicy przejdą na stadion, gdzie po części oficjalnej rozpoczną się zabawy, konkursy i koncerty. Na scenie wystąpią między innymi lokalne zespoły muzyczne, a także „Mirage & Yoko”. Wydarzenie zakończy się zabawą taneczną pod gwiazdami.
