Reklama

Droga krzyżowa przeszła ulicami Łomży [FOTO]

31/03/2023 21:40

Dziś wieczorem spod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Kardynała Wyszyńskiego wyruszyli uczestnicy drogi krzyżowej. Wcześniej wierni wzięli udział w mszy świętej.

Drogę krzyżową poprowadzili wykładowcy i klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. W nabożeństwie uczestniczyło kilkaset osób. 

Droga krzyżowa to jedno z ważniejszych wielkopostnych nabożeństw, podczas których katolicy oddają cześć cierpiącemu Zbawicielowi, modlą się za grzechy swoje i  proszą o potrzebne łaski dla wszystkich chrześcijan.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości