Dziś wieczorem spod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Kardynała Wyszyńskiego wyruszyli uczestnicy drogi krzyżowej. Wcześniej wierni wzięli udział w mszy świętej.
Drogę krzyżową poprowadzili wykładowcy i klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. W nabożeństwie uczestniczyło kilkaset osób.
Droga krzyżowa to jedno z ważniejszych wielkopostnych nabożeństw, podczas których katolicy oddają cześć cierpiącemu Zbawicielowi, modlą się za grzechy swoje i proszą o potrzebne łaski dla wszystkich chrześcijan.