Reklama

Droga z Giżycka do Warszawy przerwana pod Łomżą. Pijany kierowca wypadł z trasy!

24/01/2024 12:06

Łomżyńscy policjanci zatrzymali kierowcę forda. 48-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie i wybrał się w trasę z Giżycka do Warszawy. Jak się okazało niecałe 3 tygodnie wcześniej został zatrzymany za jazdę po pijanemu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną18 łomżyński dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na trasie S61 w okolicach Śniadowa ford wypadł z drogi. Przybyli na miejsce policjanci zastali tam 48-latka. Policjanci od razu zauważyli, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Kontakt z nim był utrudniony.

- Badanie alkomatem wykazało, że ma on ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Pomimo takiego stanu 48-latek wybrał się w ponad 200 kilometrową trasę z Giżycka do Warszawy. Jak się okazało niecałe 3 tygodnie wcześniej został zatrzymany również za jazdę po pijanemu. Przy mieszkańcu Giżycka znaleziono w połowie pustą butelkę wódki - informuje łomżyńska policja.

Reklama

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a jego pojazd trafił na parking strzeżony. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości