Reklama

Drużyna A i Ink Prestige bez strat

W II lidze Miejskiej Ligi Piłki Nożnej mamy dwie drużyny, które zdobyły komplet punktów.

Drużyna A poradziła sobie z MG Energetyka. Pewny triumf odniósł Ink Prestige Tatuaże Barber, ogrywając 6:1 Dzik Team. Remisem zakończyło się starcie RKS-u z AS-em Narew. Zespół FC Osiem Wilki nie miał problemów z wywalczeniem punktów w starciu z Koroną Podgórze.

II LIGA
WYNIKI 4. KOLEJKI
FC Osiem Wilki - Korona Podgórze 7:2 (2:2)
Bramki:
Łukasz Niksa x3, Dariusz Wilk x2, Bartłomiej Wiktowski, Dawid Łuba - Mateusz Marcjanik, Jakub Modzelewski.
Drużyna A - MG Energetyka 3:2 (2:1)
Bramki:
Damian Chojnowski x2, Piotr Żuk - Kamil Ostrowski, Grzegorz Jabłoński (s).
Ink Prestige Tatuaże Barber - Dzik Team 6:1 (2:0)
Bramki:
Damian Zygmunt x3, Mateusz Głębocki, Piotr Kiełczykowski, Mateusz Malinowski - Kamil Wiski.
RKS - AS Narew Łomża 3:3 (2:2)
Bramki
: Grzegorz Chmielewski, Paweł Gawęcki, Wojciech Rółkowski - Paweł Szymański x2, Karol Kossakowski.

Reklama

TABELA II LIGI

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości