Orlik przy ul. Katyńskiej był areną trzeciej kolejki II ligi w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Ink Prestige Tatuaże Barber ma komplet punktów. Nowicjusz rozgrywek pokonał 3:2 FC Osiem Wilki. Jedną z bramek zdobył Krystian Bialuk, który ma już na koncie pięć goli. Bialuk nie dotrwał do końca spotkania. Obejrzał czerwoną kartkę.
Hat-trickiem popisał się Damian Chojnowski. Jego Drużyna A rozbiła 8:1 Dzik Team i jest liderem II ligi. Komplet punktów ma również MG Energetyka, która 5:2 ograła AS Narew Łomża. Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotował Robotniczy Klub Sportowy.
WYNIKI 3. KOLEJKI
RKS - Korona Podgórze 5:4
Bramki: Grzegorz Chmielewski x2, Mateusz Cieślik, Wojciech Rółkowski, Jakub Bagiński - Alan Baczewski, Karol Ceran, Daniel Konopka, Mateusz Marcjanik.
MG Energetyka - AS Narew Łomża 5:2
Bramki: Bartłomiej Głębocki x2, Paweł Filipkowski, Kamil Ostrowski, Norbert Sznajder - Karol Kossakowski, Paweł Szymański.
FC Osiem Wilki - Ink Prestige Tatuaże Barber 2:3
Bramki: Dariusz Wilk x2 - Krystian Bialuk, Mateusz Głębowski, Patryk Pawlus.
Drużyna A - Dzik Team 8:1
Bramki: Damian Chojnowski x3, Karol Górzyński x2, Piotr Żuk x2, Damian Wiśniewski (s) - Maciej Trzonkowski.
TABELA II LIGI
