Reklama

"Drzewna" wznawia nabór

16/07/2015 12:13

Decyzją Prezydenta Łomży - Mariusza Chrzanowskiego, ponownie otwarta zostanie klasa technikum Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych. Uczniowie będą kształcić się na trzech specjalnościach: technik technologii drewna, technik ochrony środowiska i technik geodezji.

- Bardzo cieszy nas ta decyzja. Mimo, że wszędzie mówiło się o likwidacji szkoły, udało się - nasza praca została doceniona. Szkoła dysponuje nowoczesnym laboratorium chemicznym, najwyższej klasy sprzętem do nauki przedmiotów geodezyjnych. Posiadamy trzy specjalistyczne sale komputerowe, wyposażone w laptopy, plotery i niezbędne programy komputerowe – mówi dyrektor szkoły Irena Zwornicka.

Pozostały jeszcze wolne miejsca. Zainteresowani mogą kontaktować się z sekretariatem szkoły tel. (86) 215 03 42. Szczegółowe informacje o naborze znajdują się także na stronie internetowej szkoły http://www.zsdig-lomza.pl/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości