Reklama

Dwa mercedesy zderzyły się na skrzyżowaniu w Łomży [FOTO]

19/10/2021 11:25

Na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej doszło do zderzenia dwóch osobowych mercedesów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letnia kierująca mercedesem chciała wykonać manewr skrętu w lewo w kierunku Szosy Zambrowskiej,  ale nie udzieliła pierwszeństwa 35-latkowi, który jechał Szosą Zambrowską od strony Zambrowa.

Na szczęście zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, czyli nikomu nie stało się nic poważnego. Na miejscu pojawiła się również straż pożarna, aby zneutralizować płyny eksploatacyjne, które wylały się z jednego z pojazdów. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości