Dwa hyundaie zderzyły się na skrzyżowaniu Alei Legionów z ulicą Poznańską i Szosą do Mężenina. Na miejscu pracują służby. Uwaga na utrudnienia w ruchu.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 37-letnia kierująca hyundaiem jechała od ulicy Poznańskiej w kierunku Szosy do Mężenina. Na skrzyżowaniu nie ustąpiła jednak pierwszeństwa prawidłowo jadącej 40-latce, która także poruszała się hyundaiem.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.
Przy okazji dodajmy, że właśnie na tym skrzyżowaniu naprawiana jest sygnalizacja.