Reklama

Trwa naprawa sygnalizacji na Alei Legionów w Łomży

09/02/2023 14:00

Dziś lub jutro możliwe będzie uruchomienie sygnalizacji na skrzyżowaniu Alei Legionów z Szosą do Mężenina i ul. Poznańską – ustaliła nasza redakcja. Kierowcy muszą jednak przygotować się na małą zmianę.

Awaria ma związek ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku. 

Dziś (9.02) na skrzyżowaniu możemy zobaczyć pracowników MPGKiM, którzy naprawiają uszkodzoną sygnalizację. Z naszych ustaleń wynika, że „światła” mają wrócić dziś, najpóźniej jutro, jednak bez górnego sygnalizatora dla kierowców jadących od strony Konarzyc i skręcających w ulicę Poznańską, którzy będą tymczasowo polegać wyłącznie na niżej zawieszonym sygnalizatorze przed przejściem dla pieszych.

Górny sygnalizator wróci dopiero po ustawieniu nowego masztu, na który trzeba poczekać co najmniej kilka tygodni.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości