37-latka nie ustąpiła pierwszeństwa 71-latce. Auta zderzyły się na ul. Piłsudskiego w okolicach szpitala. Jeden pas ruchu jest zablokowany.
W poniedziałek (4.10), ok. godz. 13:45, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letnia kierująca jeepem, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 71- letniej, która prowadziła renault i jechała od ul. Szosa Zambrowska. Jeden pas ruchu zablokowany. Kierująca renault trafiła do szpitala.